Köping Arboga Tekniska Förening
 
FÖRSTA SIDAN STYRELSEN HISTORIK AKTIVITETER LÄNKAR MEDLEMSKAP KONTAKT STADGAR BILDER VALBEREDARE REVISORER

KONTAKT

Namn                        

 Tel.bostad

 Tel.arb.

 epostadress

Kjell Ejesved  070-6204724      kjell.ejesved@koping.net
Leif Bäckman  076-3532914    leif.backman2@comhem.se
Tommy Gustafsson  070-0430242    tommy.gustafsson@koping.net
Lars Fogelberg  0221-655999  0221-341 12  lars.fogelberg@sejfo.se
Rolf Berlin  0589-15748    r.berlin45@gmail.com
Kirsten Ejesved  070-5308476    kirsten.ejesved@koping.net
Inga Blomstrand  019-214648  070-2759652  inga.blomstrand@comhem.se
Sven-Åke Lövkvist  0589-14686  cslovkvist@spray.se
Jan Asp  0589-50318  070-2861767  jan.asp@fro.se

katf@koping.net

Webbmaster Kjell Ejesved